Rekrutacja

Dlaczego warto dołączyć do naszej organizacji?

ZSP wyróżnia się na tle innych organizacji studenckich nie tylko dzięki projektom, które tworzymy, ale przede wszystkim charakteryzuje nas atmosfera. Coś, co pielęgnuje się niezależnie od “pokolenia działaczy”, to ludzie, których mamy i dzięki którym jesteśmy tak wyjątkowi. 

Jeśli przed Tobą początek studiów, w nowym mieście albo zdalnie, bez znajomych z rodzinnej miejscowości i bez możliwości poznania nowych na uczelni, ZSP czeka na Ciebie z otwartymi ramionami. To właśnie nasi członkowie sprawią, że staniesz się częścią rodziny, która będzie z Tobą już na zawsze. 

A może pasujesz lepiej do scenariusza B: studiujesz już od jakiegoś czasu, ale czujesz, że czegoś ci brakuje. Że czas, który poświęcasz na oglądanie kolejnego serialu na Netflixie mógłby być spożytkowany na robieniu niesamowitych rzeczy i poznawaniu nowych ludzi? W trakcie roku akademickiego otwarte są 2 rekrutacje- jesienna i wiosenna. Nie marnuj swojego czasu i zaaplikuj w trakcie jednej do ZSP. To będzie niezapomniany czas, który spędzisz w gronie swojej nowej rodziny!

 

Jak wygląda proces rekrutacji?

I Etap

Formularz internetowy

II Etap

Rozmowa rekrutacyjna

III Etap

Case Study

Aktualna rekrutacja

Aktualną rekrutację znajdziecie na naszym Facebooku!

Jak napisać dobrą aplikację do ZSP?

 

Pisanie aplikacji wbrew pozorom wcale nie jest trudne. Na początku wystarczy znać kilka tipów, które Wam to ułatwią!

 

Krok 1

Przeczytaj dokładnie i ze zrozumieniem wszystkie pytania. Dzięki temu powoli powinien zacząć Ci się układać w głowie plan na aplikację oraz unikniesz zbędnych powtórzeń podczas pisania. Jeśli intuicyjnie odpowiesz sobie na jakieś pytanie w głowie - od razu zapisz sobie z boku, o czym pomyślałeś/-aś. Pierwsze myśli i skojarzenia mogą Ci się później bardzo przydać!

Krok 2

Jeśli zapoznałeś/-aś się już ze wszystkimi pytaniami, możesz zacząć pisanie. Najłatwiej Ci będzie, jeśli zaczniesz od pytań, na które najłatwiej znaleźć odpowiedź. A jak już zaczniesz, to będzie z górki! Jeśli zatniesz się w jakimś pytaniu, spróbuj przejść do kolejnego. Wena wraca, kiedy najmniej się jej spodziewasz! 

Krok 3

Jeśli Twoja aplikacja jest skończona, przeczytaj ją dokładnie. Co najmniej 2 razy. Upewnij się, że odpowiedziałeś/-aś na każde pytanie. Pamiętaj, że poprawna gramatycznie i ortograficznie aplikacja zawsze robi lepsze wrażenie, niż ta pisana na szybko z masą błędów. Poza tym zawsze podczas czytania może wpaść Ci do głowy coś, co doda wartości Twojej aplikacji. 

Krok 4

Naciśnij WYŚLIJ i zrelaksuj się - już po wszystkim!
 

Rada nr 1 - Na zadane przez nas pytania staraj się odpowiedzieć wyczerpująco, ale treściwie. Jeśli masz ochotę, możesz dodać coś od siebie, ale w granicach rozsądku - nikt nie lubi lania wody. Pamiętaj, że masz się nam „sprzedać” - to, co napiszesz, zaważy o tym, czy Twoja aplikacja przejdzie dalej. Im więcej wartościowych informacji o sobie nam przekażesz, tym lepiej dla Ciebie. 

 

Rada nr 2 - Pytania na kreatywność - Ważny jest tu otwarty umysł i wyobraźnia - Twoje rozwiązania mogą być praktyczne, lecz nieoczywiste, lub wymyślne i abstrakcyjne… Bądź być połączeniem wszystkich czterech. Ważne jest, żeby się odblokować, puścić wodze fantazji, dać się ponieść, dorobić niezłą historię, zmienić losy świata. Pytania kreatywne nie tylko mają na celu przybliżyć nam, co siedzi w Waszych głowach - mają też Was trochę rozluźnić, i ten luz wykorzystajcie w 100%!

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone