O NAS

ZSP to organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jesteśmy grupą studentów, która realizuje projekty o szerokim wachlarzu możliwości- od merytorycznych, przez rozrywkowe, po charytatywne. Charakteryzuje nas przede wszystkim atmosfera- jeśli poszukujesz miejsca, w którym nauczysz się wielu praktycznych rzeczy, ale też poznasz niesamowitych ludzi, którzy tworzą wielką rodzinę i zawierają przyjaźnie na całe lata, to ZSP jest właśnie dla Ciebie.

Projekty

Wielka Draka dla Dzieciaka

Wielka Draka dla Dzieciaka to cykl charytatywnych wydarzeń kulturalnych, z których dochód co roku trafia do jednego ciężko chorego dziecka i wspomaga jego leczenie.

Tour de Work

Merytoryczny projekt, w trakcie którego odwiedzamy biura renomowanych firm i bierzemy udział w różnorakich szkoleniach- od marketingowych po zgłębianie tajników Excela.

Samochodowy Rajd Uliczny

Samochodowa gra miejska, w trakcie której uczestnicy we własnych przebranych samochodach poruszają się po całym mieście i wykonują przeróżne zadania.

Szał Baj Najt

Cykl tematycznych imprez klubowych, skierowanych przede wszystkim do studentów, ale nie tylko!

Rejs Statkiem

Odbywający się zawsze wczesnym latem, Rejs Statkiem to najlepsza impreza, na jaką może zabrać Cię ZSP. 2-godzinny rejs po Odrze dostarcza różnych atrakcji i jest zdecydowanie niezapomnianym przeżyciem!

Seria Niepojętych Wypraw

To wyjazdy w znane i nieznane miejsca w Polsce lub za granicą- każde z nich z własną pasjonującą historią, która tylko czeka na odkrycie!

ZSP w liczbach

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

 

94 aktywnych członków

Będąc członkiem ZSP UE Wrocław, możesz aktywnie uczestniczyć w pracy bieżącej oraz projektowej. Możesz także przejść do grupy wspierającej nasze działania swoim doświadczeniem i umiejętnościami. 

Kilkuset partnerów

Działania ZSP UE Wrocław można wspierać także jako Partner organizacji. Na przestrzeni lat działania organizacji, wsparło nas już kilkuset Partnerów. 

W celu nawiązania współpracy, zapraszamy do zakładki "Dla partnerów" oraz "Kontakt". 

9 projektów zewnętrznych

Zdobywamy doświadczenie  uczymy się pracy projektowej na prawdziwych inicjatywach. Od rozrywkowych, przez merytoryczne, po charytatywne - nauczysz się z nami absolutnie wszystkiego!

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone