Tytuł
Tytuł

Opis

Tytuł
Tytuł

Opis

1/4

O NAS

ZSP to organizacja studencka działająca przy Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Jesteśmy grupą studentów, która realizuje projekty o szerokim wachlarzu możliwości- od merytorycznych, przez rozrywkowe, po charytatywne. Charakteryzuje nas przede wszystkim atmosfera- jeśli poszukujesz miejsca, w którym nauczysz się wielu praktycznych rzeczy, ale też poznasz niesamowitych ludzi, którzy tworzą wielką rodzinę i zawierają przyjaźnie na całe lata, to ZSP jest właśnie dla Ciebie.

Projekty

draka_sygnet_kolor.png

Wielka Draka dla Dzieciaka

Wielka Draka dla Dzieciaka to cykl charytatywnych wydarzeń kulturalnych, z których dochód co roku trafia do jednego ciężko chorego dziecka i wspomaga jego leczenie.

4.png

Tour de Work

Merytoryczny projekt, w trakcie którego odwiedzamy biura renomowanych firm i bierzemy udział w różnorakich szkoleniach- od marketingowych po zgłębianie tajników Excela.

5.png

Samochodowy Rajd Uliczny

Samochodowa gra miejska, w trakcie której uczestnicy we własnych przebranych samochodach poruszają się po całym mieście i wykonują przeróżne zadania.

3.png

Szał Baj Najt

Cykl tematycznych imprez klubowych, skierowanych przede wszystkim do studentów, ale nie tylko!

rejs_logo3B.png

Rejs Statkiem

Odbywający się zawsze wczesnym latem, Rejs Statkiem to najlepsza impreza, na jaką może zabrać Cię ZSP. 2-godzinny rejs po Odrze dostarcza różnych atrakcji i jest zdecydowanie niezapomnianym przeżyciem!

2.png

Seria Niepojętych Wypraw

To wyjazdy w znane i nieznane miejsca w Polsce lub za granicą- każde z nich z własną pasjonującą historią, która tylko czeka na odkrycie!

ZSP w liczbach

Jestem akapitem. Kliknij tutaj, by dodać własny tekst albo mnie edytować. To proste.

 
group.png

94 aktywnych członków

Będąc członkiem ZSP UE Wrocław, możesz aktywnie uczestniczyć w pracy bieżącej oraz projektowej. Możesz także przejść do grupy wspierającej nasze działania swoim doświadczeniem i umiejętnościami. 

Kilkuset partnerów

deal.png

Działania ZSP UE Wrocław można wspierać także jako Partner organizacji. Na przestrzeni lat działania organizacji, wsparło nas już kilkuset Partnerów. 

W celu nawiązania współpracy, zapraszamy do zakładki "Dla partnerów" oraz "Kontakt". 

briefing.png

9 projektów zewnętrznych

Zdobywamy doświadczenie  uczymy się pracy projektowej na prawdziwych inicjatywach. Od rozrywkowych, przez merytoryczne, po charytatywne - nauczysz się z nami absolutnie wszystkiego!